Bezár

Hírek

2022. május 15, 14:35

Mozgalmas hétvége aszfalton és terepen
Két U13-as versenyzőnk a II. Kajdacs Nagydíj országúti versenyen indult szombaton.
Ágó rutinosan vezette be Mátét első országúti versenyére. Négy u13-as versenyző, köztük a mieink tudták 4 körön keresztül tartani a tempót az U15-ös vonattal, sőt Ágó utolsó emelkedő tetején megindított sprintjével el is léptek tőlük. A befutó előtti visszafordítóban Máté bebiztosította 2. helyét, Ágó magabiztosan győzött!
Csapatunk másik része az etyeki Superior Challenge MTB maratonon vett részt.
Honti Péter hosszútávon a Master1 korúaknál állhatott a dobogó legfelső fokára, Master2-ban Landi Zoltán 20. lett.
U15-ben Illés Bence sokáig elsőnek hihette magát, az eredményhirdetés is lezajlott, de a kritikán aluli időmérésnek köszönhetően kifüggesztett eredménye végül - másokéval egyetemben - módosult és 4. helyre sorolták. 🤬

Több mutatása
Megnézem a Facebookon
2022. május 2, 10:16

Süle Róbert vasárnap Esztergomban XVIII. Kínok Kínja nemzetközi kerékpáros mezőnyversenyen tekert kategóriájában a dobogó csúcsára!
Gratulálunk!🏆🥇
"Szombaton sikerült bejárni a ~40km-es pályát, ezt elég fontosnak tartottam, mert se a felfelét se a lefelét nem ismertem igazán. Az emelkedő tempós, vége volt egyedül meredekebb, a lejtő viszont elég veszélyes, rossz útminőséggel. Ebből a körből mentünk hármat a versenyen.
Első körben még nem volt nagy tempó, elég sokan maradtunk, a lejtőn nem kockáztattam, de így is majdnem elakadtam egy előttem bukó bringásba. Második körben az emelkedő sokaknak kellemetlen volt, párszor beforogtam én is, innen az utolsó körre 8-9-en maradtunk. Itt az emelkedő felénél hárman elszakadtak, kicsit bealudtam és nem ugrottam fel a sorra, de valószínűleg nem is bírtam volna velük végig. Így maradt a második sor. Esztergomig hárman forogtunk, a cél egy meredek részen volt a városban, itt főleg a kategóriámban érdekelt versenyzőre figyeltem, akit sikerült is lehagyni.
Abszolútban 5. lettem, Elit2-ben viszont sikerült elhozni az aranyérmet."

2022. május 1, 16:51

Honti Ágoston és Tamás szombaton a Vitanika Eleminator 2. futamán indultak.
A technikai versenyben mindketten a legügyesebbnek és leggyorsabbnak bizonyultak, majd a sprintben Ágó U9-ben rajt-cél győzelmet aratott. Tomika U11-ben a 6 körből ötöt vezetett, végül második helyen ért célba.

2022. április 25, 09:32

💥💥💥Mórocz Barni a legjobb 19 év alatti volt a Neusiedlersse Radmarathon 125 km-es távján! 👏👏👏
"Szombat, vasárnap Mörbisch-ben versenyeztem időfutam, majd mezőnyverseny kategóriában.
Időfutamon kategóriában 2. és mezőnyversenyen kategóriában 1. lettem.🥇🏆
Nagyon örülök az eredményeknek, és annak, hogy sokat tudtam tanulni a mezőnyben való helyezkedésben."
Ugyanezen a távon és kategóriában Tamási Bulcsú Tonuzóba 3:45:17-es idővel 4. lett.
Mindkettőjükre nagyon büszkék vagyunk, gratulálunk edzőjüknek Kakas Lászlónak is!
Mint korábbi bejegyzésünkben már írtuk, Süle Róbert ugyanitt 2 óra 58 perces perces idővel ért célba.
Eredményével kvalifikálta magát az olaszországi UCI Grand Fondo Világbajnokságra!💥
Sportfelügyelet Sopron, Delta csoport, BringaSport, Radwelt MichiKnopf HU, Sopron Városi Szabadidősport Szövetség

2022. április 24, 20:54

Maratonok terepen és országúton
Csapatunk négy tagja a Zselic Maratonon vett részt, ami a hegyikerékpárosok 2022. évi országos bajnoksága is volt egyben.
A verseny napján nem lehetett panasz az időjárásra, de az elmúlt 48 óra heves esőzései igencsak nehézzé tették a terepet.